دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching

دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching

دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching ، با این دوره بیشتر آشنا شوید.

شرکت کنندگان در این دوره پس از اتمام قادر خواهند بود تا شبکه‌های کوچک و متوسط محلی یا سازمانی را نصب و راه‌اندازی کنند. در دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching شرکت کنندگان دانش و مهارت‌های لازم برای شناخت، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه هواوی از قبیل، روتر، سویچ، اکسس پوینت و … را فرا می‌گیرند تا در نصب و راه اندازی این تجهیزات اطلاعات لازم و کافی را داشته باشند. همچنین شرکت کنندگان خواهند آموخت این دانش را با تکنولوژی‌های دیگر همچون رایانش ابری ادغام کنند.

هدف از برگزاری دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching

سازمان‌های مختلف جهت اجرای برنامه‌های کاربردی نیاز دارند تا شبکه‌ای با قابلیت اطمینان و راندمان بالا راه‌اندازی کنند. برای رسیدن به این اهداف سازمان‌ها باید از متخصصان حرفه‌ای جهت پیاده سازی، نگهداری و مدیریت شبکه‌های خود بهره برند. مهندسانی که دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching را گذرانده باشند قادر خواهند بود با راهنمایی مهندسین ارشد خود شبکه‌های کوچک سازمانی را طراحی، پیاده سازی و نگهداری کنند.

با گذراندن دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching ، آیا تاثیری در روند کسب شغل دلخواه خود ایجاد می‌شود؟

افرادی که دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching را با موفقیت بگذرانند قادر خواهند بود تا برای تمامی اپراتورهای از قبیل ایرانسل و همراه اول، ارائه دهندگان خدمات فیبر نوری، VoIP و IPTV، شرکت‌های ارتباطات زیرساختو همچنین شرکت‌هایی همچون راه آهن ، نفت و گاز و … کار کنند.

تمامی افرادی که یکی از ویژگی‌های زیر را داشته باشند می‌توانند در دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching شرکت نموده و مدرک آن را برای هدف خود استفاده نمایند:

  • فارغ التحصیلانی که به دنبال شغل دلخواه خود در بازار کار هستند
  • کارشناسان علاقه‌مند به کار در زمینه‌ی بهره‌برداری و نگهداری شبکه در سازمان‌های خصوصی و دولتی
  • افراد علاقه‌مند به دریافت مدرک بین المللی هموای HCNA – Routing & Switching

ثبت نام در دوره آموزشی هواوی HCNA – Routing & Switching

 

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping